Prosinec 2012

Projekt - 9. den :)

14. prosince 2012 v 19:35 | Ywulíí♥ |  Me projects and so
Zase jednou projekt :D:D:/..

1. den - Čeho bych chtěla v budoucnosti dosáhnout - mé sny
2. den - 5 věcí nad kterými často přemýšlím
3. den - 3 věci které bych chtěla umět
4. den - 6 věcí které chci, aby se nikdy nestaly
5. den - Věci kterých se bojím
6. den - V co věřím?
7. den - 5 lidí co pro mě znamenají nejvíc, proč
8. den - Mé dětství
9. den - Osm způsobů jak získat mé srdce
10. den - Pět slov které mě nejvíce vystihují
11. den - 3 věci které bych v životě nikdy neudělala
12. den - Co pro mě znamená blog
.
..aa
Dneska Osm způsobů jak získat mé srdce
Pojmu to asi s pohledu klouka, samozdřejmě :D
.yya
Za 1. mě zaujmě hned každý, který se nebojí říct svůj názor . Mířím tím ke kouření. Ten kdo řekne že prostě NE, má můj respekt.
.
Za 2. taky mě zaujme každý se smyslem pro humor , kterej mám já a strašně zbožňuju když mě někdo umí přitozeně rozesmát a když se s někým nenudím.
.
Za 3. jsem ráda, když má někdo stejný vkus v hudbě. Navíc další věc, o které se dá mluvit!
.
Za 4. miluju romantické dušičky. Romantika. Jó no. Holt jsem naočkovaná světem filmu a červenou knihovnou a nějaký ty kytičky, svíčičky bych ráda.
.
Za 5. mám ráda, když někdo něco umí a v něčem vyniká. Sport, umění cokoliv. Nevím proč, ale příjde mi to pěkný. Navíc, ráda jsem občas na někoho pyšná :D
.
Za 6. nesnáším když si někdo hraje na drsného týpka , kterého nic nerozpláče. Nevím proč, ale s takových lidí se mi taky dělá blbě. A navíc mám i s takových lidí trošku strach, že jsou proti mě jakoby velcí a mám z nich pocit že jsou namyšlení. Větší machr je podle mě ten, co má holku a chová se k ní slušně a hezky. Já v budoucnu nechci chlapa, co bude vydělávat těžký love, dojde domů, dá si večeři, řekne mi ,,pičo'', zamrdá si se mnou a pak jde spát. To fakt ne. Prostě chci kluka, chlapa s city. Není to přece špatný, ne?
.
Za 7. mám ráda, když se mnou lidé mluví o svých pocitech .Nerada žiju pouze ve světě holých fakt. Když už jednou chceme být kamarádi (nebo víc), tak mi to prostě nestačí. Říkejte mi, co si o věcech myslíte, říkejte mi, co si myslíte o lidech, o situacích, o problémech, o mně, o sobě.
.
A za 8. ještě trocha inteligence. Sama si nepřipadám ani hloupá ani geniální.. jen se nerada bavím s blbci, kteří potřebujou aby jim pořád někdo stál za zadkem.

33 tetování (zatím) zamilovaných párů

1. prosince 2012 v 19:58 | Ywulíí♥ |  Fotky
Přínáším nějaké tatování ,které si zamilované dvojice nechaly vytetovat jako symbol věčné lásky.:)

1

2

3

4

5

6

7

8

9
10
11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28
zdroj: weheartit.com

29.

29

30

31

32

33

Některé jsou roztomilé, některé drsné, ale tak nevim jestli bych si tonechala vytetovat takhle. Pak se rozejdeme a tetování je na nic. Ale rozhodně bych chtěla nějaké tetování do budoucna. Ne nějaké obří kéry, ale něco takového roztomilého, třeba citát:)