Září 2013

Photos - Autumn

1. září 2013 v 14:24 | Ywulíí♥ |  Fotky
Já vím, že léto ještě nekončí, i když ho všichni už pohřbili. Ale já se ani nevím proč těším na podzim. Mám pár krásných podzimních obrázků, se kterými se s vámi chci podělit . :)

Autumn | via Tumblr


Blog.cz prostě už není to. co býval

1. září 2013 v 13:03 | Ywulíí♥ |  Moje kecy.
Upozorňuju předem, že tento článek je čistě sepsáním mého názoru.

Myslím, že blogerky co používají na upravování svých stránek blog.cz dlouho, ví o čem mluvím.
Začala bych možná tím celkovým vzhledem úvodní stránky blog.cz a taky administrací. Určitě nemrzelo jen mě, když se před nedávnem úvodní stránka úplně změnila. Jde mi hlavně o 'nejnovější články', které se tam nezobrazují. Myslím, že byly celkem důležité, hlavně pro návštěvnost jednotlivých blogů. Jistě mě chápete. Místo nich jsou tam teď například blogy dne, což mi nějak nevadí .. Ale třeba 'vtip dne' se mi tam zdá celkem na nic. Také , vždycky na úvodní stránce trvale přihlášeného uživatele byly přibližné statistiky jeho blogu. Počet komentářů a přečtení jednotlivých článků. To na úvodní stránce blog.cz do nedávna chybělo, ale naštěstí před pár týdny se vzhled stránky ještě trochu pozměnil, a do menu se přidalo takové malé počítadlo.


Na ty 'nejnovější články' ještě navazuje taková věc.. Dřív, když někdo publikoval článek, za chvíli pod ním měl několik komentářů. Někdy i několik desítek. Tohle se teď už moc nestává. A je to taky proto, že teď už není snadé vést blog tak, aby byl dobrý, nebo aby měl dokonce pravidelné čtenáře. Máme tisíce blogů, a to nejen na fóru blog.cz. Je těžké se nějak uchytit.

Možná jsem psycho, ale chybí mi na hlavní stránce to video s návodem pro 'začínající blogery'. Občas jsem se na to koukla, líbilo se mi to. A taky mi tam ani nevím proč, chybí vlevo v rohu celkový počet založených blogů a publikovanách článků na blog.cz. Možná se to může zdát bezvýznamné, ale pro mě..

Přes to všechno jsem nikdy neměla založený blog na jiné doméně, a nechci s tím začínat. Poprvé jsem na blog.cz narazila někdy v 9ti nebo v 10ti letech. Můžete si asi představit, jak moje velkolepé blogy a články asi tenkrát vypadaly. Ale jde mi o to, že jsem se to tenkrát strašně rychle naučila a na všechno jsem přišla. To je jedno z velkých plus, které blog.cz pořád má.